Dostęp dostawcy dla zarządzanych usługodawców

Redukcja kosztów dzięki szybszej i wydajniejszej zdalnej obsłudze

Obniż koszty dzięki silniejszemu zdalnemu wsparciu

Netop Remote Control pozwala zarządzanym dostawcom usług obniżyć koszty, konsolidując całą obsługę w jednym bezpiecznym zdalnym rozwiązaniu. Bez konieczności zarządzania wieloma narzędziami, aby spełnić różnorodne potrzeby klientów, MSP mogą rzucić mniej ciężarówek i zmniejszyć wydatki na szkolenia, administrację, wsparcie i zgodność.

Od ponad trzydziestu lat dostarczamy dużym i małym firmom niestandardowe rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Naszym celem jest sprawienie, aby dział IT pracował dla usługodawcy, zapewniając elastyczność techniczną i najściślejsze bezpieczeństwo bez jakichkolwiek niespodzianek. Oferujemy licencje wieczyste i subskrypcyjne, dzięki którym MSP mogą zarządzać swoimi wydatkami w sposób, w jaki chcą, a nie w sposób wymagany przez ich dostawców.

Nasi partnerzy technologiczni

BMC_logo
Samsung
dn-primary-logo
thingworx
microsoft
Toshiba
NCR
radiometer

Nasze zaangażowane partnerstwa gwarantują, że technologia Netop będzie nadal dostarczać wartość poprzez opracowywanie rozwiązań specjalnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale każdego dnia dostarczamy więcej korzyści Twojej firmie. Netop Remote Control to wybrane rozwiązanie do uniwersalnego zdalnego dostępu i wsparcia.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich klientów

Ulepsz swoje sieci za pomocą pełnych zabezpieczeń

Audyt i rejestrowanie – Poznaj przepisy dotyczące zgodności i zapewnij pełną odpowiedzialność za rejestrowanie sesji w czasie rzeczywistym, niestandardowe ślady audytów i raporty z działań.

Scentralizowane zarządzanie – Zarządzaj wszystkimi użytkownikami i urządzeniami w dowolnej liczbie oddzielnych sieci, domen lub segmentów z jednej centralnej lokalizacji.

Kontrola skomplikowanych praw – konfiguruj szczegółowe prawa i uprawnienia dla pełnej kontroli dostępu nad użytkownikami i grupami użytkowników.

Wiele opcji uwierzytelniania – skorzystaj z naszego natywnego uwierzytelniania wieloskładnikowego za pośrednictwem portalu Netop lub zintegruj się z Azure, RADIUS, RSA SecurID i innymi.

Szczegółowe parametry dostępu – Wybierz określone kryteria dostępu, aby potwierdzić sesję wsparcia, w tym zamknięte grupy użytkowników, zatwierdzenie użytkownika końcowego, weryfikację oddzwaniania i aplikacje umieszczone na białej liście.

256-bitowe szyfrowanie AES – Zabezpiecz dane w sieci lokalnej i poza nią za pomocą szyfrowania end-to-end.

Niezależnie od tego, czy jesteś MSP starającym się obniżyć koszty i poprawić obsługę, czy firmę wybierającą centralne rozwiązanie dla dostawców zewnętrznych, Netop Remote Control jest najlepiej dopasowanym narzędziem zdalnego dostępu.

Rozpocznij darmowy okres próbny

W pełni funkcjonalna i skalowalna Pomoc

Każdy dzwonek i gwizdek, których potrzebujesz

Automatyczne tworzenie skryptów i niestandardowa konfiguracja. Dostosuj zdalne sterowanie Netop do swojego unikalnego środowiska dzięki zautomatyzowanemu skryptowi przepływu pracy: monitorowanie sieci, raportowanie inwentaryzacji systemu, łatanie i aktualizowanie, alerty i wiele więcej.

Kompleksowa obsługa platform. Upewnij się, że możesz je wszystkie obsługiwać: Windows, Mac, OS X, Linux, Toshiba 4690, Android i iOS.

Spersonalizowane rozwiązania, konkurencyjne wyceny. Ściśle konsultujemy się z naszymi klientami, aby opracować dopasowane ceny dla ich potrzeb. Zawsze zapewniamy, że MSP spełnią najbardziej rygorystyczne wymagania klientów, a także ich unikalne potrzeby biznesowe.

Połączenia bramy z podzielonymi na segmenty sieciami. Uzyskaj dostęp do podzielonych na segmenty i chronionych zaporą sieci, nie narażając bezpieczeństwa swoich klientów ani firmy.