Mniejsze koszty, lepszy serwis

Netop Remote Control zapewnia większą satysfakcję użytkownika końcowego i lepszy czas działania urządzenia przy niższych kosztach.

Mniejsze koszty, lepszy serwis

Netop Remote Control zapewnia większą satysfakcję użytkownika końcowego i lepszy czas działania urządzenia przy niższych kosztach.

Liczy się każda sekunda.


Bez względu na to, czy chodzi o obsługę urządzeń o znaczeniu krytycznym w Internecie, czy o wspieranie użytkowników końcowych w organizacji, szybkość i niezawodność są niezbędne. Zespoły wsparcia technicznego w firmach wybierają Netop ze względu na udokumentowaną, szybką i stabilną łączność w najbardziej złożonych środowiskach. Netop Remote Control posiada narzędzia, które Twój zespół potrzebuje, aby zredukować liczbę wyjazdów serwisowych i poprawić zadowolenie użytkowników. Nasze wieloplatformowe wsparcie i modułowe opcje łączności zapewniają szybki dostęp do nienadzorowanych urządzeń i skomplikowanych sieci.

Szybkie rozwiązywanie problemów

Czas to pieniądz. Niezależnie od tego, czy wspierasz pracowników, linię produkcyjną czy sieć punktów sprzedaży, każda sekunda przestoju kosztuje Twoją firmę. Właśnie dlatego rozproszone sieci handlowe, instytucje finansowe i biura firm polegają na Netop, aby szybko rozwiązać problem.

Mniej wyjazdów serwisowych

Zespoły wsparcia technicznego oraz dostawcy zdalnych usług, korzystają z Netop Remote Control do diagnozowania problemów. Netop pozwala zredukować liczbę wyjazdów serwisowych. Technicy przybywają na miejsce z wiedzą i narzędziami, których potrzebują.

Zadowoleni użytkownicy końcowi

Dzięki Netop Remote Control możesz zdalnie obsługiwać użytkowników końcowych w sieci i poza nią. Szybkie rozwiązywanie problemów i większa satysfakcja użytkowników mogą pomóc w przekształceniu usług pomocy technicznej w centrum zysków.

Szybki zwrot z inwestycji

Konsolidacja wsparcia w jedno, wieloplatformowe narzędzie zdalnego wsparcia.

Zdalne wsparcie dla użytkowników końcowych, urządzeń mobilnych i technologii z systemami wbudowanymi

Inicjuj sesje wsparcia o 50% szybciej niż konkurencyjne rozwiązania

Przeprowadzaj wspólne sesje zdalnego sterowania ze współpracownikami

Netop Remote Control umożliwia przesyłanie plików w dwóch kierunkach metodą przeciągnij i upuść, wykorzystuje metodę przyrostowego przesyłania plików i odzyskiwanie plików po awarii minimalizując transfer w sieci

Diagnozuj problemy za pomocą zdalnie uruchamianego wiersza poleceń

Komunikuj się z użytkownikami końcowymi podczas zdalnych sesji za pośrednictwem czatu

Użyj możliwości oskryptowania pracy w Netop do automatyzacji uruchamiania programów i zadań

Obniżaj koszty

Netop Remote Control zapewnia bezpieczną łączność dla obsługi najszerszego możliwego zestawu urządzeń - poprawiając czas pracy urządzeń (uptime), poprzez mniejszą liczbę restartów urządzeń przyczynia się do zwiększenia zadowolenia użytkowników końcowych - jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na wyniki finansowe. Zobacz, dlaczego specjaliści IT w ponad połowie firm z listy Fortune 100 przechodzą na Netop, aby uzyskać bezpieczny zdalny dostęp.