Zdalna pomoc techniczna i bezpieczny dostęp do bankomatów i banków

Wspomagaj zdalnie terenowych serwisantów bankomatów, pracowników oddziałów bankowych oraz użytkowników końcowych

Największe banki na świecie wybrały Netop

42%
42%

z 50 największych instytucji finansowych na świecie wybiera oprogramowanie Netop do zabezpieczania zdalnych sesji.Od banków detalicznych po domy maklerskie, instytucje finansowe na całym świecie polegają na Netop, by zmniejszać koszty podróży, oszczędzać czas i obniżać koszty pracy poprzez zdalne wsparcie użytkowników końcowych i sprzęt. Z interfejsu pojedynczego użytkownika, Netop umożliwia zdalny dostęp do dowolnego komputera stacjonarnego, serwera lub bankomatu - wewnątrz i na zewnątrz sieci IT. Zintegrowane, bezpieczne narzędzia Netop chronią Twoje środowisko IT tak samo jak dane Klientów, pomagając zachować zgodność z politykami bezpieczeństwa PCI i podnosić standardy bezpieczeństwa Twojej instytucji finansowej.


Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer50620/public_html/netop.pl/wp-content/plugins/keydesign-addon/elements/testimonials_elem.php on line 367

Nie bierz tego od nas tak po prostu

``Trudno uwierzyć, że jedno narzędzie może skonsolidować zasoby, pomóc nam szkolić pracowników i obsługiwać tak szeroki wachlarz urządzeń. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z rozwiązania. ``
LAURA KOLTERMAN SYSTEMS ENGINEER, FIRST INTERSTATE BANK

Przeczytaj studium przypadku

FIB-Logo-Black


Po co wysyłać techników na miejsce? Wspieraj swoje urządzenia zdalnie.

Poproś o wycenę

Dlaczego Netop Remote Control?

Kompleksowa kontrola nad tym, co kto robi. Netop pozwala centralnie zarządzać prawami dostępu, więc wszyscy w twoim systemie — od klientów po administratora — mają potrzebne im uprawnienia: nie mniej i nie więcej niż potrzebują.

Zmniejsz koszty, zwiększ wydajność. Wszystkie Twoje potrzeby zdalnego wsparcia w jednym rozwiązaniu. Mniej wyjazdów do obsługi serwisowej bankomatów, mniej powtarzających się powtarzających się cyklicznie czynności, aby wykonać dane zadanie. Netop obniża twój budżet IT i podnosi Twoją efektywność

Pracuj na różnych platformach sprzętowych, urządzeniach i sieciach IT. Netop działa globalnie i przekracza granice technologii, granice sieci IT (firewall) oraz granice polityczne państw ustanawiając szybkie, stabilne połączenia nawet w obszarach o niskiej przepustowości.

Rozwiązuj prośby o zdalną pomoc natychmiast bez odwlekania jej w czasie. Zestaw narzędzi Netop do zdalnego wsparcia pozwala pracownikom działu IT rozwiązywać problemy natychmiast po ich zgłoszeniu, bez odkładania pracy w czasie i konieczności ponownego nawiązywania kontaktu, zmniejszając przestoje i zwiększając zadowolenie Klienta z obsługi.

Chroń swoich klientów, chroń siebie. Netop wykorzystuje wiodące na rynku szyfrowanie, dzięki czemu komunikacja między komputerami wspierającymi i wspieranymi nie może zostać zhakowana. Zgodność, ścieżki audytu, uwierzytelnianie dwuskładnikowe i wiele więcej.

Wykraczaj poza zgodność ze standardem PCI

Bycie zgodnym to nie to samo co być bezpiecznym. Strategia bezpieczeństwa Twojej firmy w zakresie sieci IT powinna uwzględniać zdalny dostęp pracowników IT oraz zaufanych osób trzecich. Wybór oprogramowania do zdalnych sesji powinien być skierowany na rozwiązania, które umożliwiają zarządzanie wieloma konfiguracjami zabezpieczeń.

Netop Remote Control został zbudowany tak, by zapewniać zdalny dostęp bez uszczerbku na bezpieczeństwie czy zagrożeniu zgodności. Wieloskładnikowe uwierzytelnianie, pełne szyfrowanie oraz możliwość zarządzania prawami użytkownika do konkretnych aplikacji i urządzeń sprawia, że Netop jest preferowanym rozwiązaniem do zdalnego dostępu nawet dla państwowych instytucji finansowych najwyższego zaufania i instytucji maklerskich zajmujących się akcjami, obligacjami długoterminowymi i rezerwami budżetowymi.

Netop Remote Control zapewnia narzędzia potrzebne do uzyskania dostępu zdalnego na odległość, bez względu na to, jak rozwija się technologia lub zmieniają się Twoje potrzeby.

Zdalny dostęp do bankomatów

  • Zdalny widok wszystkich aktywności bankomatów w trakcie transakcji kartowych do celów diagnostycznych
  • Wykonanie inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania oraz zdalne rozliczanie
  • Uruchamiaj funkcje nadzorcy, testy dystrybutora i skrypty zdalne
  • Włącz widok Centrum pomocy na wyświetlaczu na tylnym panelu
  • Wskazuje wyjście bezpieczeństwa podczas trwania zdalnych sesji do natychmiastowego rozłączenia sesji.

  • Komunikacja za pomocą protokołu TCP / IP z terminalem za pośrednictwem interfejsu GUI
  • Wprowadzanie danych wejściowych do bankomatu za pośrednictwem aplikacji frontowych producenta bankomatu lub poprzez klawiaturę PinPad.
  • Przeglądaj pliki, błędy urządzeń oraz dzienniki zdarzeń - logi (APTRA Edge, Windows i inne)
  • Odzyskaj dane z dzienników elektronicznych...
  • Dystrybucja oprogramowania NCR APTRA Promote do bankomatów

Bezpłatny skoroszyt

Dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić, zdalnie serwisując swoje bankomaty

Dostępność i gotowość bankomatów ma kluczowe znaczenie dla sektora finansowego a utrzymanie mobilnych sił serwisantów bankomatów jest konieczne. Jest wysoce prawdopodobne, że wydajesz zbyt dużo pieniędzy na niepotrzebne wyjazdy serwisowe do bankomatów.

Użytkownicy Netop widzą średnio 16% redukcji kosztów związanych ze zwrotu inwestycji w podróże służbowe, co jest znaczącą oszczędnością