Dlaczego firmy przełączają się na najlepsze oprogramowanie do zdalnego pulpitu?

Profesjonalne narzędzia znajdujące się w pakiecie Netop Remote Control pozwalają na dostęp i monitorowaniedowolnego urządzenia, serwera lub pliku 24/7 – z dowolnego miejsca.
Dowiedz się, w jaki sposób Netop może pomóc Ci w prowadzeniu firmy z dowolnego miejsca.

Najlepsi pozwalają być jednocześnie wszędzie

Dzięki Netop nie ma znaczenia, gdzie jesteś i jakiego urządzenia używasz. Remote Control został specjalnie zaprojektowany do monitorowania i zarządzania każdym aspektem firmy z dowolnego miejsca na świecie. Pełna obsługa wielu platform i wielu urządzeń przekłada się na większą produktywność, zapewniając pełny obraz za każdym razem. Jest zbudowany od podstaw jako spójne narzędzie. Inne narzędzia, takie jak np. od Microsoftu, ograniczają kontrolę nad sesją, podczas gdy Netop pozwala zarówno gościowi (guest), jak i gospodarzowi (host) sterować i przeglądać zdalną sesję razem. Biura rozproszone po świecie stają się normą. Twoja firma zasługuje na najlepsze oprogramowanie do zdalnej administracji, które jest przyszłościowe i zaprojektowane z myślą o tym.

Oprogramowanie do zdalnego dostępu
z nieporównywalnym poziomem bezpieczeństwa.

Netop Remote Control to narzędzie do zdalnego wsparcia technicznego, którego szukasz, bo ceni bezpieczeństwo Twoich klientów tak samo jak Twojej firmy. Poprzez pełne szyfrowanie end-to-end przewyższa nawet wymagania zgodności z PCI DSS, GDPR i HIPAA. Netop chroni przed zagrożeniami cybernetycznymi i niepożądanymi użytkownikami non-stop, pozostając na bieżąco ze zmieniającymi się protokołami bezpieczeństwa przemysłowego, dlatego Ty nie musisz się o nie martwić.

Dzięki Netop Remote Control możesz skupić się na swojej działalności i przestać martwić się cyberatakami. Nie zadowalaj się gorszymi od najlepszego - korzystaj z oprogramowania do zdalnej administracji, które priorytetowo traktuje bezpieczeństwo Twojej firmy nad wszystkim innym.

Funkcje standardowe

CheckMark

Szyfrowanie end-to-end

CheckMark

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe
(multi-factor)

CheckMark

Kontrola dostępu oparta na rolach

CheckMark

Logowanie i raportowanie

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa

TYLKO Z NETOP

Zamknięte grupy użytkowników

Token bezpieczeństwa wbudowany w numer licencji wszystkich klientów Netop Remote Control zapewnia, że punkty końcowe należą do tej samej społeczności użytkowników i urządzeń. Kiedy klient (Guest, Host, Security Server, Gateway) zawiera numer licencji dla zamkniętej grupy użytkowników, osoby postronne nie mogą używać własnej kopii oprogramowania do infiltracji sieci ani eksfiltracji danych

Pakiety dla bezpiecznego wdrażania

Tokeny bezpieczeństwa wbudowane w klientów Software as a Service (SaaS) gwarantują, że urządzenia zdalne są zatwierdzane i mają odpowiednie uprawnienia, zanim będą mogły połączyć się z kontem i będą dostępne dla użytkowników

Scentralizowane uwierzytelnianie

Netop Remote Control oferuje integrację z szerokim wachlarzem usług katalogowych i dostawców uwierzytelniania, w tym: LDAP, AD, ADFS, Azure AD, RADIUS, Smart Cards, RSA SecureID i inne.

Biała lista aplikacji

Administrator może zdefiniować listę aplikacji, które ograniczają dostęp do aplikacji tylko uprawnionym użytkownikom na podstawie określonych w systemie poziomie zabezpieczeń i ról. W przypadku uruchomienia aplikacji na białej liście poszczególni użytkownicy mogą uzyskiwać zdalny dostęp do urządzenia, ale mogą wchodzić w interakcje tylko z wybranymi aplikacjami.

Nagrywanie zdalnych sesji

Logi zapisane w plikach tekstowych nie przechwytują całego zdalnego pulpitu ani sesji współdzielenia ekranu. Nagrywanie zdalnej sesji tworzy holistyczny obraz zdalnej sesji, który można przeglądać w celu analizy, zgodności lub szkolenia.

Najlepsze narzędzie do zdalnych sesji bezproblemowo dostosowuje się do każdej firmy

Netop Remote Control opiera się na założeniu, że żadne dwie firmy nie są dokładnie takie same. To właśnie dzięki swojej elastyczności jest tak popularną platformą. Każdy aspekt zdalnego sterowania jest w pełni konfigurowalny, aby spełnić unikalne potrzeby Twojej firmy. Rozwiązania szyte na miarę mogą być wystarczająco dobre, ale specjaliści IT, którzy chcą profesjonalnie wykonywać zdalne wsparcie wiedzą, że "wystarczająco dobre" to za mało.

Przestań dostosowywać się do narzuconych funkcjonalności innych narzędzi zdalnej administracji, a zamiast tego korzystaj z Netop, który faktycznie dostosowuje się do indywidualnych wymagań Twojej firmy.

Twój bieżący dostęp zdalny

Wybierz z listy do porównania:

Netop Remote Control

CheckMark_blu

Opcje hostingu lokalnego, chmurowego lub hybrydowego

CheckMark_blu

Licencjonowanie wieczyste i subskrypcyjne

CheckMark_blu

Integracja z usługami katalogowymi i systemami uwierzytelniania

CheckMark_blu

Obsługuj dowolne komputery stacjonarne, serwery, urządzenia mobilne i urządzenia wbudowane na dowolnej platformie

Pozostałe, których nie porównaliśmy

Jesteśmy pewni, że Netop oferuje najlepsze oprogramowanie do zdalnej administracji w branży, co udowodnimy. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo, elastyczność czy ceny, Netop Remote Control pokona konkurencyjne rozwiązania. Żaden inny dostawca rozwiązań zdalnego dostępu nie zbliżył się do wiodących w branży zabezpieczeń, niezrównanej elastyczności i przejrzystej polityki cenowej, które są standardem przy każdej instalacji Netop Remote Control. Na co czekasz? Kliknij swojego obecnego dostawcę rozwiązań zdalnego pulpitu z listy i dowiedz się, dlaczego Netop okazuje się za każdym razem lepszy.


Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer50620/public_html/netop.pl/wp-content/plugins/keydesign-addon/elements/testimonials_elem.php on line 367

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer50620/public_html/netop.pl/wp-content/plugins/keydesign-addon/elements/testimonials_elem.php on line 367

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer50620/public_html/netop.pl/wp-content/plugins/keydesign-addon/elements/testimonials_elem.php on line 367

Warning: Trying to access array offset on false in /home/platne/serwer50620/public_html/netop.pl/wp-content/plugins/keydesign-addon/elements/testimonials_elem.php on line 367
``To jak magia. To po prostu działa``.
Gary Buchelt Kierownik centrum wsparcia
``Trudno uwierzyć, że jedno narzędzie może skonsolidować zasoby, pomóc nam w szkoleniu personelu i wsparciu tak szerokiej gamy urządzeń. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z tego rozwiązania``.
Laura Kolterman Inżynier ds. systemów

Być może myślisz ...

Czy zmiana dostawców nie jest droga?

Nie w naszym przypadku, ponieważ zapewniamy naszym klientom natychmiastową redukcję kosztów i wartości. Pomożemy Ci obliczyć zwrot z inwestycji, a nawet udzielimy zniżki, jeśli przejdziesz od jednego z naszych konkurentów.

Mamy już zdalny dostęp w innym rozwiązaniu.

Przepraszamy, ale bezpłatne narzędzia i funkcje dodatkowe w pakiecie z innymi rozwiązaniami nie pozwalają zaoszczędzić Ci pieniędzy, ale kosztują Cię pod względem obniżonej wydajności i zwiększonego poziomu ryzyka. Zapewniamy bezpieczeństwo i wydajność, które może zaoferować tylko najlepsze w swojej klasie rozwiązanie.

A co z tymi "darmowymi" rozwiązaniami?

W ten czy inny sposób płacisz za darmowe rozwiązanie, bez względu na to, czy jest to płacenie dodatkowej premii, gdy sprzedawca decyduje się na zmianę cen, marnujesz czas na rozwiązywanie problemów, czy też wysokie kary za nieprzestrzeganie przepisów i naruszenie danych.

Uzyskaj konkurencyjną ofertę

    Imię*

    Adres email*


    Nazwa firmy*

    W czym możemy Państwu pomóc

    Przesyłając ten formularz, zgadzasz się na umożliwienie Netop.pl przechowywania i przetwarzania podanych powyżej danych osobowych w celu dostarczenia żądanej zawartości oraz wskazania, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności.