Potężne funkcje,
bezproblemowe w użyciu

Niektóre funkcje różnią się w zależności od platformy.
Więcej informacji można znaleźć w arkuszu danych.

Zobacz ekrany
uczniów

Przeglądaj wszystko, co studenci widzą na swoich komputerach. Natychmiast zobaczysz, kto jest na bieżąco z zadaniami i kto potrzebuje pomocy.

Udostępniaj ekrany nauczycieli

Wspieraj naukę, dzieląc ekran na każdym urządzeniu studenckim. Nie ma potrzeby używania projektorów i materiałów informacyjnych – zapewnij każdemu widok z pierwszego rzędu.

Prezentacja
Ucznia

Uczniowie mogą wyświetlać swoje ekrany bezpośrednio na innych komputerach studenckich, ćwicząc swoje umiejętności prezentacji i wzmacniając współpracę.

Puste ekrany

Skoncentruj uwagę ucznia naciskając przycisk, blokując ekrany i klawiatury. Dostosuj obraz ekranu blokady, aby dodać własny, osobisty styl.

Adnotacja

Wskaż, podkreśl i powiększ, aby wzbudzić zainteresowanie uczniów. Możesz nawet robić notatki i zapisywać zrzuty ekranu.

Filtr internetowy

Ty decydujesz, które strony internetowe są dostępne, a które nie.

Zdalne uruchamianie aplikacji

Równoczesne uruchomienie pliku z komputera na każdy ekran w klasie. Przejdź natychmiast do lekcji, eliminując potencjalne opóźnienia i rozproszenia uwagi.

Zdalne
sterowanie

Zaoszczędź czas poprzez włączenie i wyłączenie wszystkich komputerów w klasie w tym samym czasie za pomocą jednego kliknięcia. Zaloguj się do wszystkich komputerów lub uruchom aktualizacje w tym samym momencie.

13 obsługiwanych języków

Oprócz języka angielskiego, Vision jest dostępny w języku arabskim, czeskim, holenderskim, fińskim, francuskim, niemieckim, włoskim, japońskim, brazylijskim, portugalskim, rosyjskim, hiszpańskim i szwedzkim.

Szukasz więcej informacji?

Dla Twojej wygody, zebraliśmy również te informacje i więcej w poręczny arkusz danych.