Funkcje i FAQ

Jeśli masz problemy ze znalezieniem odpowiedzi na swoje pytania, nie wahaj się skontaktować z nami.

Jak działa 30-dniowa wersja próbna?

Bezpłatna wersja próbna jest w pełni funkcjonalną licencją dostępną przez 30 dni od daty instalacji. Jest ona dostępna dla systemów Windows, Chrome, Mac i iOS. Możesz zainstalować oprogramowanie na maksymalnie 30 komputerach w klasie, aby ocenić jego skuteczność. Po zarejestrowaniu się na bezpłatną wersję próbną na naszej stronie internetowej otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółowymi instrukcjami i zasobami do uruchomienia. Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej, wersja próbna zawiera również bezpłatną pomoc techniczną. Skontaktuj się z naszym zespołem ekspertów w dowolnym momencie.

Jakie są zalety dla nauczycieli używania oprogramowania do zarządzania klasą Vision?

Łatwy w użyciu i wdrożeniu, Vision pomaga nauczycielom osiągać więcej w krótszym czasie. Dzięki Vision, w błyskawiczny sposób zobaczysz, co dzieje się na wszystkich ekranach uczniów. Czy ktoś ma trudności z nauką lub graniem w mediach społecznościowych? Poznasz z bliska widoki komputerów uczniowskich w czasie rzeczywistym. Jeśli chcesz przywrócić uwagę uczniów, po prostu kliknij przycisk, aby wyświetlić puste ekrany i zablokować klawiatury lub strony internetowe, oszczędzając Twój czas i wysiłek.

 

W jaki sposób Vision przynosi korzyści pracownikom IT?

Vision pozwala na zarządzanie oparte na sesjach internetowych poza szkolnym Filtrem internetowym. Nauczyciele mogą zablokować pełny dostęp do Internetu za pomocą jednego kliknięcia – decydując, co jest najlepsze dla ich klasy i zmniejszając zaangażowanie IT. Podstawowe funkcje Vision są kontrolowane za pomocą jednego kliknięcia, co ułatwia nauczycielom korzystanie z nich i eliminuje konieczność stosowania skomplikowanych programów szkoleniowych i wsparcia.

 

Jakie są zalety Vision dla administratorów?

Mają Państwo technologię. Teraz wyposaż swój personel w narzędzia, które pomogą mu odnieść sukces. Wysiłek włożony w zarządzanie komputerami podczas zajęć bez odpowiedniego oprogramowania może zakłócić cenny czas nauczania. Dołącz do ponad sześciu milionów nauczycieli i studentów w 105 krajach, którzy odkryli, w jaki sposób Vision ułatwia im życie, zwiększając wydajność i efektywność pracy nauczycieli, zwiększając osiągnięcia uczniów i utrzymując ich w gotowości do wykonywania swoich zadań.

Jakie są główne korzyści i cechy Vision?

Wyświetlanie ekranów dla uczniów, puste i blokowe ekrany wejściowe, udostępnianie ekranu nauczyciela i blokowanie stron internetowych

    • Wyświetlanie ekranów uczniowskich: Z Vision, zobaczysz wszystko, co uczniowie widzą na swoich komputerach. Możesz nawet dostosować ekrany dla uczniów, aby dopasować je do układu sali lekcyjnej.
    • ekrany i blokada klawiatur: Skup uwagę uczniów poprzez naciśnięcie przycisku blokującego ekrany i klawiatury studentów. Dostosuj obraz ekranu blokady, aby dodać własny, osobisty styl.
    • Udostępnij ekran nauczyciela: Ułatwianie nauki poprzez udostępnianie ekranu na każdym urządzeniu studenckim. Nie ma potrzeby używania projektorów i materiałów informacyjnych – Vision daje każdemu miejsce w przednim rzędzie, udostępniając obraz na żywo z ekranu.
    • strony internetowe: Za pomocą jednego przycisku można przełączać dostęp do Internetu, aby ograniczyć ilość stron internetowych, do których mają dostęp studenci, zapewniając im bezpieczeństwo i realizację zadań. Ponieważ media społecznościowe mogą czekać, aż do zakończenia zajęć.

 

Jakie są podstawowe platformy dla Vision?

System operacyjny Windows i ChromeOS (w tym Chromium, ale nie jest obsługiwany)

Jaki rodzaj wsparcia oferuje Vision?

Dostarczamy szczegółowe instrukcje obsługi i podręczniki użytkownika, abyś mógł zacząć. Aby uzyskać natychmiastowe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, odwiedź bazę wiedzy Netop Knowledge, czynną 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Możesz również skontaktować się z naszym zespołem wsparcia technicznego, wypełniając nasz formularz pomocy technicznej.

Czy studenci mogą wyłączyć oprogramowanie
Netop Vision?

To słodkie, ale nie.

Czym jest TeachPad?

TeachPad

Główne funkcje Vision
na opuszkach palców

TeachPad to pięcioprzyciskowy panel sterowania, który umożliwia obsługę podstawowych funkcji Vision za pomocą jednego przycisku. Wystarczy podłączyć TeachPad do portu USB w komputerze nauczyciela i od razu można rozpocząć korzystanie z niego.

TeachPad jest świetny dla nauczycieli zastępczych lub tych, którzy nie są zaznajomieni z Vision. Niektórzy nauczyciele używają go również, aby uzyskać dostęp do podstawowych funkcji aplikacji z dala od ekranu.

TeachPad współpracuje z systemem Windows, z planowaną obsługą ChromeOS.