Studium przypadku: OnCue

"Prowadzimy niezwykle skromny dział IT. Netop usprawnia, upraszcza i ułatwia pracę".

Centralne zespoły wsparcia utrzymują restauracje Carla Jr. i Hardee'a z Netop Remote Control

Z ponad 3 600 lokalizacjami na całym świecie, CKE Restaurants Holdings, Inc. ("CKE") jest właścicielem, operatorem i franczyzodawcą najbardziej znanych, szybkoobsługowych marek restauracyjnych. W restauracjach Carl's Jr.®, Hardee's®, Green Burrito® i Red Burrito®, kierownictwo i personel na miejscu dostarcza wysokiej jakości żywność w przyjaznej atmosferze. Centralne zespoły wsparcia CKE zajmują się obsługą techniczną wielu punktów sprzedaży, dzięki czemu zespoły restauracyjne mogą skupić się na swoich klientach, a nie na problemach związanych z systemem lub aplikacjami. Aby zapewnić w swoich lokalizacjach wsparcie zgodne z PCI, CKE zwraca się do Netop Remote Control.

"Netop Remote Control to nasza linia życia w naszych restauracjach", powiedział Brian Jensen, wiceprezes ds. usług technicznych w CKE. "Nasi menedżerowie i pracownicy restauracji koncentrują się na tym, aby nasi goście byli zadowoleni, więc nie chcemy, aby kładli nacisk na kwestie techniczne".

Z ich centralnego zespołu wsparcia technicznego i działu pomocy w restauracji, personel techniczny CKE pomaga w zarządzaniu sklepem w wielu kwestiach. "Wspieramy menedżerów, gdy mają oni problemy związane z zapleczem administracyjnym, takie jak prowadzenie raportów lub praca z systemami inwentaryzacyjnymi oraz pracownikami z dostępem do szkoleń i innych zasobów firmowych z punków dla pracowników.", dodał Jensen.

Po wykorzystaniu różnych narzędzi zdalnego dostępu, CKE zdecydowało się skonsolidować swoje wsparcie z Netop Remote Control. "Wymagania PCI muszą być spełnione, gdy mamy dostęp do sieci sklepów", powiedział Jensen. "Ponieważ wymagania zgodności z PCI stały się bardziej rygorystyczne, zdecydowaliśmy się na przejście do Netop" - wyjaśnia Jensen.

Zaawansowane szyfrowanie Netop, funkcje logowania i uwierzytelniania wieloczynnikowego to główne powody, dla których firma CKE wybrała Netop Remote Control. "Oprócz gości i hostów, używamy teraz Netop Security Servers zintegrowanych z dwuskładnikowym uwierzytelnianiem RSA, dzięki czemu możemy zapewnić dostęp dla naszych zespołów wsparcia technicznego przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami", wyjaśnił Jensen. Dodatkową korzyścią jest zdolność Netop do obsługi połączeń między różnymi sieciami" - powiedział Jensen.

"Nasza sieć obejmuje wiele typów sieci - DSL (kablowe), PCS (bezprzewodowe) i VSAT (satelitarne). Netop Remote Control dobrze sprawdza się w połączeniu z różnorodnością naszej sieci oraz z nisko przepustowymi połączeniami VSAT o wysokiejlatencji", stwierdził Jensen.

Ponieważ standardy zgodności z PCI oraz ich sieci i systemy wciąż ewoluują, CKE wie, że mają partnera, na którym mogą polegać w Netop. "Z pewnością polecałbym Netop innym; usługa i wsparcie, które od nich otrzymaliśmy, jest na najwyższym poziomie" - podsumował Jensen.

O CKE Restaurants Holdings, Inc.


CKE Restaurants Holdings, Inc. ("CKE") jest prywatną firmą z siedzibą w Carpinteria, Calif. CKE nie jest franczyzodawcą i zasadniczo prowadzi całą swoją działalność restauracyjną i operacyjną poprzez swoje spółki zależne. Carl's Jr. Restaurants LLC i Hardee's Restaurants LLC są właścicielami, prowadzą i franczyzobiorcami koncepcji Carla Jr., Hardee's, Green Burrito® i Red Burrito®. Carl's Jr. i Hardee's działają jako jedna marka pod dwoma nazwami, uznając bogate dziedzictwo regionalne obu banerów. Po otwarciu pierwszych restauracji w Nowym Jorku i New Jersey wiosną ubiegłego roku oraz niedawnych międzynarodowych otwarć w Japonii, Australii, Kanadzie, Kolumbii i Gwatemali, Carl's Jr. Restaurants LLC i Hardee's Restaurants LLC posiadają obecnie w sumie 3 684 restauracje franczyzowe lub firmowe w 44 stanach i 38 krajach zagranicznych oraz na terytoriach USA. Znana z jedynych w swoim rodzaju pozycji menu premium, takich jak w 100 procentach Black Angus Thickburgers®, Made from Scratch™ Biscuits, Ręcznie Chreaded Chicken Tenders™ i Fresh Baked Buns, jak również z nagradzanego podejścia marketingowego, marka Jr./Hardee firmy Carl's Jr./Hardee nadal zapewnia znaczący i konsekwentny wzrost w Stanach Zjednoczonych i na świecie. System Jr./Hardee Carla jest obecnie w 93% franczyzobiorcą, a międzynarodowe restauracje stanowią 19% systemu. Więcej informacji na temat CKE można znaleźć na stronie www.ckr.com lub na stronach firmowych CKE pod adresem www.carlsjr.com i www.hardees.com.

Szukasz ceny?

Poproś o wycenę

Jesteś gotowy, aby spróbować?

Rozpocznij swoją wersję próbną